Tinklaraščio archyvas

2023 m. gegužės 13 d., šeštadienis

Muskovitas

Muskovitas yra žėručio klasės mineralas, kuris yra ganėtinai gausiai paplitęs gamtoje. Jis yra pavadintas pagal Maskvos regioną, kur pirmą kartą buvo atrastas. Mineralas gali būti bespalvis, pilkas, žalsvas, rusvas, stikliško blizgesio. Šis kristalas yra naudojamas statybų, chemijos ir net kosmetikos pramonėse. Prieš šimtus metų buvo plačiai paplitęs muskovito stiklas, tuo metu į jo metafizines savybes dar nebuvo atkreipta dėmesio.

Ir tikrai be reikalo, šiandien muskovitas yra naudojamas kaip pagalbininkas norintiems susisiekti su sielos vadovais ir angelais. Jis paskatins jus daugiau kreipti dėmesio savo dvasinei pusei ir gyventi dabartimi. Stimuliuodamas trečiosios akies ir karūnos čakras jis sustiprins jūsų intuiciją ir psichinės vizijas, taip pat žinomas kaip aiškiaregystė ir telepatiniai sugebėjimai.

Muskovitas padeda atpažinti ir priimti žmonijos bei savo ydas ir trūkumus padėdamas juos pakeisti teigiamais charakterio bruožais, bei įkvepia besąlygiškai meilei. Kristalas padės išsivaduoti nuo neigiamų emocijų, tokių kaip nesaugumas, pyktis, nervingumas ir stresas. Tai optimistiškas akmuo, kuris kelia pasitikėjimą savimi.

Pastebėta, kad muskovitas padeda sergantiems dispraksija. Šiems žmonėms yra sunku atpažinti kairę nuo dešinės, jie yra nerangūs, sunkiai išlaiko pusiausvyrą ir sunkiai sprendžia iškilusias problemas. Kristalai puikiai pasitarnaus mažindami šiuos simptomus ne tik sergantiesiems, bet ir sveikiems.

Muskovitas padeda kenčiantiems nuo galvos skausmų, svaigimo ir nemigos. Taip pat jis palaiko kasos veiklą taip kontroliuodamas cukraus kiekį kraujyje. Tiems, kurie laikosi bado dietos dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų, kristalas padeda ištverti nevalgius, bei palaiko skysčių kiekį organizme. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą