Tinklaraščio archyvas

2023 m. gegužės 13 d., šeštadienis

Porfyras

Porfirija - akmuo, kuris istoriniuose šaltiniuose dažnai minimas aprašant Romos imperijos ir Faraonų valdomo Egipto architektūrą. Nors jis randamas įvairių spalvų raudona, purpurinė ir žalia buvo populiariausios. Jos simbolizavo jėga ir prabangą. Mineralas yra gerai žinomas dėl savo kietumo, todėl su tuo metu turėtais įrankiais jį apdirbti užtrukdavo ne vienerius metus. Porfirija buvo prestižiškiausias Romos Imperijos akmuo, kuris buvo naudojamas įspūdingų pastatų statybai, kilmingiems  sarkofagams, paminklų ar baseinų ornamentams. Verta paminėti ir tai, kad Actekai iš šio mineralo gamino savo garsųjį saulės akmenį. Kai kurios šio mistinio kalendoriaus paslaptys vis dar nėra atskleistos.

Nepaisant akmens populiarumo architektūroje, jis pasižymi ne viena metafizine savybe, kuri gali pakreipti jūsų gyvenimą teigiama linkme. Tikima, kad porfirija turi galios apsaugoti nuo užkeikimų, nužiūrėjimų, piktųjų jėgų ir esybių.  Jei akmenys tinkamai išdėstyti namų erdvėje jie gali harmonizuoti ir sustiprinti namų energiją.

Egiptiečiai porfiriją vadino ilgaamžiškumo simboliu ir gerą energiją turinčiu akmeniu. Pastebėta, kad savo nešiotojui jis pritraukia gausą, turtus ir ramybę. Taip pat šis akmuo padeda priimti sprendimus, suteikdamas ryžto ir jėgos, bei suaštrindamas jūsų intuiciją ir įžvalgas situacijoms, kuriose esate. Mineralas paskatins jus labiau pasitikėti savimi ir suformuos teigiamą požiūrį. Žmonės esantys  jūsų aplinkoje pradės jus už tai gerbti ir vertinti.

Porfirija pasitarnaus ir jūsų profesiniame gyvenime. Jei laikysite akmenėlį šalia savęs jis atneš jums sėkmę ir pasisekimą projektams, kuriuos vykdote. Veikdamas gerklės čakrą jis padės jums įveikti viešojo kalbėjimo baimę bei padės geriau išreikšti savo idėjas. Taip pat akmuo veikia tarsi skydas nuo magnetinių, elektrinių ir net telūrinių bangų, todėl galite jį laikyti šalia kompiuterio ir kitų įrenginių, kad apsisaugotumėte nuo jų poveikio.

Akmuo gydo įvairiausius organizmo negalavimus. Jis mažina kaulų, sąnarių bei galvos skausmus, sukuria kraujo kūnelių balansą, atkuria pažeistą DNR. Pastebėta, kad porfirija padeda peršalus ar turint kvėpavimo organų sutrikimų. Be viso to, mineralas gerina virškinamojo trakto veiklą bei valo toksinus iš organizmo.

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą