Tinklaraščio archyvas

2023 m. gegužės 13 d., šeštadienis

Oolitas

Oolitas yra nuosėdinė uoliena, susidaranti sekliuose, ramiuose, šiltuose jūrų vandenyse, pavyzdžiui, Bahamose. Šiuos akmenis daugiausiai formuoja grūdai, tokie kaip suapvalintos sorų sėklos, įvairūs mikroorganizmai, koralai ar foraminiferos bei griaučių fragmentai. Jo pavadinimas yra kildinimas iš graikų kalbos žodžio reiškiančio kiaušinis.


Oolitams būdingos skirtingos spalvos. Tai lemia molio, smėlio, organinių liekanų, geležies oksido ir kitų medžiagų įvairovė. Būtent tai turi įtakos ir šių akmenų metafizinėms galimybėms. Raudoni ir įdegio akmenys padeda bazinei arba šaknies čakrai, oranžiniai - sakralinei / blužnies čakrai ir pan. Oolitas yra daugialypis akmuo. Jis įeina į kitų kristalų, tokių kaip agato ar kalcito, domilato, sudedamąsias dalis. Tai jam suteikia pastarųjų energines savybes.

Iš esmės tai yra įžeminantys ir raminantys akmenys. Veikdami šaknies čakrą jie padės jums rasti gyvenimo balansą ir tvirtą pagrindą po kojomis. Jūs jausitės saugūs visose gyvenimo srityse. Tai iš esmės pagerins jūsų santykius su aplinkiniais. Grįš aistra gyvenimui ir visiems jo teikiamiems malonumams.

Oolitas yra pagalbinis akmuo, naudojamas įvairioms gydomosioms savybėms pagerinti. Tikima, kad jis mažina įvairius raumenų skausmus ir spazmus. Akmuo gali būti naudingas fizinį darbą dirbantiems žmonėms bei sportininkams, nes jis sustiprina ištvermę ir mažina nuovargį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą