Tinklaraščio archyvas

2023 m. gegužės 13 d., šeštadienis

Nuummnitas

Nuummite yra vienas iš seniausių mineralų žemėje, kuris susiformavo daugiau nei prieš 2800 milijonų metų. Tai yra antofilito ir gedrito darinys, turintis anglies juodumą su aukso blizgesiu. Kristalas pavadintas pagal vietovę Nuuk, Grenlandijoje, kur buvo 1810 metais atrastas.

Šis akmuo turi stebuklingą energiją. Jis sustiprins jūsų vidines galias, tokias kaip aiškiaregystė, telepatinis gydymas ar intuicija. Medituodami su juo, jūs giliau prasiskverbsite į pasąmonę ir galėsite dirbti su ten įstrigusia informacija, kurią norite pakeisti. Nuummite padės jums atrasti savo tikrąjį Aš, tai padarę jūs tapsite visiški savo gyvenimo šeimininkai, kurie nepasiduoda kitų įdiegtoms minčių programoms, normoms ar taisyklėms.

Taip pat kristalas yra naudingas kenčiantiems nuo neigiamų emocijų. Jis padės įsigilinti ir atrasti priežastis, kodėl jaučiate perdėtą baimę, gėdą, negalite paleisti emocinių traumų ar kitų skausmų. Tik taip sugebėsite išsilaisvinti nuo šių jausmų ir judėti į priekį.  Tai puikus akmuo, kuris pravers jūsų akis ir leis pamatyti tikrąją tiesą. Jei esate užstrigę santykiuose, kuriuose kiti manipuliuoja jumis ar naudoja psichologinį smurtą - jūs tai kaip mat pastebėsite ir sugebėsite atsilaikyti, kitų žmonių daromai įtakai.

Jei jaučiatės vangūs, nerandate motyvacijos, entuziazmo, esate tarsi atsijungę ir nutolę nuo savo kūno - tai ženklas, kad jūsų  pagrindo čakra yra išsibalansavusi. Nuummite subalansuos ją ir padės pajusti tvirtą pagrindą po kojomis. Fizinis kūnas atgaus jėgas ir ištvermę, o dvasinė būsena vėl įgaus saugumo ir vidinės jėgos. Tai dažnai veda į nepriklausomybę ir spontanišką vadovavimą.

Šis kristalas sumažina įtampą kūne, padeda atsipalaiduoti, bei gerai išsimiegoti. Jis gali būti naudojamas kraujui ir inkstams valyti bei lėtai gyjančioms ar pasikartojančioms infekcijoms palengvinti. Mineralas gali sumažinti Parkinsono ligos simptomus ir gydyti centrinės nervų sistemos sutrikimus. Manoma, kad jis stiprina smegenis ir didina protinį aštrumą, reguliuoja žemą kraujospūdį, alpulį ir galvos svaigimą. Taip pat Nuummite reguliuoja kasos veiklą, kas turi tiesioginę įtaką sergantiems diabetu. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą