Tinklaraščio archyvas

2023 m. gegužės 13 d., šeštadienis

Stromatolitas

Stromatolitai yra uolienos, kurios susidarė iš suakmenėjusių melsvabakterių, dar kitaip žinomų, kaip melsvadumbliai. Manoma, kad tai vienos iš seniausių fosilijų, randamų žemėje. Šių uolienų paviršiuje akivaizdžiai matomos sluoksniuotos juostelės ir  verpetai. Jų sudėtyje galima rasti silicio oksidų, jaspio ir kitų priemaišų, kurie nulemia fosilijų spalvas. Jos gali būti įvairios - ruda, smėlio, rausvai ruda, geltona, balta ir pilka.

Tai žemės energiją saugančios fosilijos. Besikurdamos tuo metu, kai pasaulyje tvyrojo ramybė ir harmonija, savo turėtojui jos būtent tai ir suteiks. Nebijokite meditacijos metu laikyti šių akmenų rankose - jie sujungs jūsų sielą su protėviais, kurie žino pasaulio paslaptis.

Šios fosilijos nuramins jūsų emocijas. Jums bus lengviau išsivaduoti nuo savo baimių ir nepasitikėjimo. Akmuo stimuliuodamas šaknies čakrą, padės pasaulyje jaustis kaip namie ir priimti save nepaisant jokių taisyklių.

Jūsų siela atėjo gyvenimui fiziniame kūne, tam kad pasisemtų patirties. Stromatolitas jums tai primins ir padės jaustis apsaugotam ir užtikrintam, kad visa tai kas vyksta jūsų gyvenime - turi gilesnę prasmę ir tikslą. Šie jausmai veikdami per šaknies čakrą pasieks širdį, kuri dažniausiai tampa gyvenimo vedlė. Klausydamiesi jos, jūs visuomet būsite ten, kur jums ir lemta būti. Kristalas paskatins jus turėti vilčių, suteiks lengvumo jausmą, sušvelnins charakterio bruožus ir padės pozityviau į viską žiūrėti.

Stromatolitai padeda kūnui jaustis geriau. Fosilijos gerina imunine sistemą, palaiko skysčių kiekį organizme, bei visų organų veiklą. Pastebėta, kad turintiems šiuos akmenis greičiau gyja žaizdos, ypatingai įvairūs kaulų lūžiai.

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą